Chalupa Želiv pro 8 osob

Nově zrekonstruovaná Krásná chalupa v Želivě s velkou zahradou. Chalupa se nachází ve velmi klidné lokalitě. Je situována přímo u řeky Želivky. Toto místo je atraktivní v mnoha ohledech, počínaje klášterem, lesy, přehradou, plážemi, restauracemi, cyklotrasami, turistickými trasami, houbařením, rybařením a mnoha dalšími.

Chalupa disponuje třemi pokoji: obývák je propojený s terasou, která není zastřešená, ale má slunečník. Ložnice s manželskou postelí a rozkládací postelí. Další pokoj má rozkládací postele pro 2.Nejvíce lidí doporučujeme 8.

Stravování

V obci se nachází poměrně dost restaurací. Pro Vás bude nejatraktivnější Obecní restaurace Želiv, která je kousek od chalupy a vaří zde výborně. Je možné zde posedět i do večerních hodin.

Vybavení chalupy

Chalupa má plně vybavenou kuchyň s myčkou a dalšími spotřebiči.

Výlety, atrakce, zábava

Velice rozmanité okolí vám nabízí nespočet možností. Máte rádi kola, procházky, túry, rybaření, nebo jenom rekreaci u vody? To vše je u nás možné. V okolí je nespočet stezek a cyklotras všech obtížností. Okolí je krásné a nabídne vám co dělat. Přírody budete mít na dosah ruky spoustu, ale i kulturní vyžití například v krásném městě Humpolci, který je 10 minut cesty autem.

2 km od chaty je krásná vyhlídka v lese na přehradu.

Video z rekonstrukce chalupy

Zaujala Vás tato nabídka?

Zavolejte nám na číslo +420 777 518 371

nebo zanechte zprávu a my se Vám ozveme.